Letisko Dubová

 

O letisku

Letisko Dubová je vnútroštátne neverejné letisko pre všeobecné letectvo, vybudované v katastri obce Dubová pri Modre, ktorá sa nachádza sa na východnom úpätí Malých Karpát, len 27 km od Bratislavy.

 

Ako sa k nám dostanete?

 


 

Letisko Dubová sa využíva na rôzne voľnočasové aj profesionálne účely, ako napríklad:

Letisko Dubová funguje aj ako zábavno-náučné centrum pre návštevníkov z Bratislavy, Trnavy, Malaciek, Senca a blízkych obcí. Využívajú ho nielen firmy pre svojich zamestnancov, ale aj a rodiny s deťmi, ktoré tu zmysluplne trávia svoj voľný čas. 

 

Ponúkame vám priateľskú a uvoľnenú atmosféru.

 

Zažite letisko zblízka a nahliadnite do zákulisia

Stratégia zeleného letiska

Našou víziou je zabezpečiť, aby bolo letisko prevádzkované energeticky úsporne a šetrne k životnému prostrediu. Preto sa snažíme presvedčiť všetkých našich obchodných partnerov, dodávateľov a cestujúcich, aby s nami spolupracovali a pomohli nám realizovať túto víziu.

 

Z Bratislavy ste na letisku autom za 30 minút. Okolitá scenéria, blízky hrad Červený Kameň alebo Zámok Smolenice ponúkajú ideálnu kombináciu pre vzdelanie, zábavu a relax. 

Letisko Dubová ponúka vyhliadkové lety vrtuľníkmi alebo lietadlami. Pre (od)vážnejších záujemcov je možnosť tu realizovať tandemové zoskoky, kurzy parašutizmu alebo dokonca pilotný výcvik. 

 

Pre verejnosť organizujeme:

Okrem toho sa u nás a v našom okolí nachádza:

 

Zábava a kultúra v okolí

Zámky 
Hrad Červený Kameň
Zámok Smolenice
Malokarpatská vínna cesta
Cykloturistika

 

Hotely a ubytovanie
Hotel Majolika
Hotel pod Lipou

 

Kultúra
Obec Dubová
Mesto Modra
Majolika

loading