Bezpečnosť

Adrenalínové nebo prevádzkuje parašutistickú zónu v najvyššej bezpečnostnej triede v rámci predpisov vydaných Dopravným úradom SR, Slovenským Národným Aeroklubom a United States Parachute Association.
Každý tandemový systém obsahuje dva padáky, hlavný a rezervný. Súčasťou padákového systému je aj bezpečnostné zariadenie, ktoré v prípade núdze otvorí rezervný padák.

Naši tandem piloti držia krok s rýchlym rozvojom parašutizmu a pravidelne sa odborne vzdelávajú. Pracujeme s vlastnými lietadlami a pilotmi, preto nie je nutné prispôsobovať sa nikomu. 

Skáčeme najlepšími americkými tandemovými systémami, ktoré zaručujú vašu bezpečnosť. Táto technika je nepretržite a dôkladne kontrolovaná počas celého roka.

Bezpečnosť zákazníkov a pohodlie je na prvom mieste, pretože zoskoky sú závislé od počasia. Dážď, búrky, silný vietor a turbulencie môžu vytvárať nepriaznivé podmienky pre skydiving. Preto prosíme zákazníkov, aby pochopili, že aj keď je to sklamanie, ale poveternostné podmienky sú nevyhnutným faktorom pre rozhodnutie či skákať, alebo nie. 

 

Upozornenia

Pre vašu bezpečnosť a pohodlie pri vykonávaní tandemového zoskoku je potrebné dodržiavať nasledujúce pravidlá a obmedzenia.

Tandemový zoskok nemôžu absolvovať ľudia s epilepsiou, stratou zraku, srdcovými chorobami a pacienti s ťažkým mentálnym postihnutím.

Hmotnosť musí byť v rámci limitu:

Ženy: Menej ako 90kg; výška pasažiera do 195 cm
Muži:  Menej ako 110 kg; výška pasažiera do 195 cm

 

Prevádzka

Adrenalínové nebo je otvorené od marca do konca októbra – podľa kalendára zoskokov vždy za priaznivého počasia. Obvykle skáčeme v piatok, sobotu a nedeľu.

 

Piatok:          od 12:00 hod. do západu slnka

Sobota:         od  8:00 hod. do západu slnka

Nedeľa:         od  8:00 hod. do západu slnka
 
Poznámka: Časy sú uvedené UTC +2.
 

Možnosti rezervácie

Platba

Prijímame hotovosť a kreditné karty (Visa a MasterCard), akceptujeme aj platbu prevodným príkazom na náš účet.

 

Okolie

Vďaka výbornej polohe nášho letiska Dubová môžete svoj teambuilding či firemnú akciu ľahko spojiť aj s kultúrom či kusom histórie.

V blízkosti letiska sa nachádza hrad Červený Kameň a Smolenický zámok, ako aj Malokarpatská vínna cesta a široké turistické možnosti.

 

Zámky 
Hrad Červený Kameň
Zámok Smolenice
Malokarpatská vínna cesta
Cykloturistika

 

Hotely a ubytovanie
Hotel Majolika
Hotel pod Lipou

 

Kultúra
Obec Dubová
Mesto Modra
Majolika

loading