Bezpečnosť

Adrenalínové Nebo prevádzkuje parašutistickú zónu v najvyššej bezpečnostnej triede v rámci predpisov vydaných Dopravným úradom SR, Slovenským Národným Aeroklubom a United States Parachute Association. Máme profesionálnych tandemových pilotov, ktorí Vám pomôžu skúsiť ten naozaj zvláštny šport, najextrémnejší zo všetkých extrémnych športov!

 

Splňte si svoj sen! Vyskúšajte, čo je 100% ADRENALIN. Je to jednoduché a bezpečné. 


Každý tandemový systém obsahuje dva padáky, hlavný a rezervný. Súčasťou padákového systému je aj bezpečnostné zariadenie, ktoré v prípade núdze otvorí rezervný padák.

 

Naši tandem piloti držia  krok s rýchlym rozvojom parašutizmu a pravidelne sa odborne vzdelávajú.                
Pracujeme s vlastnými lietadlami a pilotmi, preto nie je nutné prispôsobovať sa nikomu. 


Náš tím poskytuje vysokú úroveň a rozsiahle služby pre tých, ktorí chcú skákať tandemové zoskoky.  


Skáčeme s najlepšími americkými tandemovými systémami, ktoré zaručujú Vašu bezpečnosť! Táto technika je nepretržite a dôkladne kontrolovaná počas celého roka.

 

Počasie 

Bezpečnosť zákazníkov a pohodlie je na prvom mieste, pretože zoskoky sú závislé od počasia. Dážď, búrky, silný vietor a turbulencie môžu vytvárať nepriaznivé podmienky pre skydiving. Preto prosíme zákazníkov, aby pochopili, že aj keď je to sklamanie, ale poveternostné podmienky sú nevyhnutným faktorom pre rozhodnutie či skákať, alebo nie. 

loading